Zavolajte nám: +421 908 583 851 info@gemmex.eu

Naša ponuka lakovania MDF, dreva, dýhy a skla

Lakujeme za pomoci najnovších technológií vo vlastnej pretlakovej kabíne. Pre lakovanie používame výhradne overené kvalitné laky značky Jordan, ktorej sme distribútorom. Keďže sme vznikli ako poradenská spoločnosť v oblasti povrchových úprav, lakovaniu sa rozumieme – preto sa na nás neváhajte obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Najčastejšie lakujeme tieto povrchy: kuchynské a nábytkové dvierka, dvere, stoly a iné. Hlavné produkty ktoré lakujeme sú kuchynské a nábytkové dvierka, nábytkové časti, interiérové dvere a iné.

Lakovanie vo farebnom vysokom lesku (RAL/NCS) alebo transparentnom vysokom lesku

Povrchová úprava vo vysokom lesku je považovaná za jednu z najnáročnejších. Náš tím odborných pracovníkov si tým rád poradí. Používame kvalitné izolátory a plniče pre zabezpečenie stabilného podkladu, na ktorý je následne nanášaný farebný a vysokolesklý lak Jordan Uberzugslack v niekoľkých vrstvách. Povrch je finálne dokončený brúsením a vyleštením, kde špeciálny dôraz kladieme na spracovanie hrán. Vysoký lesk ponúkame buď vo farbe RAL alebo NCS alebo aj v transparentnom prevedení s morením alebo bez, kde podkladový materiál je dýhovaná doska.

Lakovanie matného laku (G05 a G10) v odtieňoch RAL/NCS

Podobne ako pri lakovaní vysokého lesku aj pri tomto type lakovania začíname nánosom plniča a po jeho dôkladnom vyzretí nanášame farebný lak Jordan Pladur. Dodávame v stupni lesku G05 a G10.

Patinovanie

Patinovanie je technika dokončovania povrchu, kde daný povrch získa starobylý a opotrebovaný vzhľad. Patinovanie prebieha nánosom niekoľkých vrstiev laku a následným brúsením do požadovanej podoby. Patinovať možno MDF, masív, dýhu, kuchynské dvierka, a iné.

Transparentné lakovanie dreva a dýhy

Na lakovanie dreva a dýhy používame vysokokvalitné laky nemeckej značky Jordan. Všetky laky spĺňajú najvyšší stupeň odolnosti – 1B. Stupeň lesku lakovaného povrchu záleží od zákazníka – lakujeme od hlbokého matu v G4 (povrch je porovnateľný s olejovanou plochou) cez štandardný lesk G10, G20, G30 až po G100 – vysoký lesk. Pór vieme vyplniť alebo nechať otvorený. V prípade potreby nastavíme moridlo podľa vašich požiadaviek, prípadne podľa prinesenej vzorky lamina, kachličky a pod.

Back to Top